Ahojík! Vítám tě na našem blogu! Chtěly bycom tě poprosit o jednu věc! Prosím nepiš tu sprosté a stupidní či jinak vulgární komentáře!  Děkujeme ,že nás respektuješ! =)
Každý povídá jak je dobrý a kolik umí věcí, my jsme dokázali co umíme a vy jste důkazem! 

Naše kecy a bláboly

Trepný xD

25. června 2011 v 10:18 | Leníq
Trepný.... A co? Tohle: Dneska neni nic v telce a natož venku. Venku furt prší a padaj kroupy . Trepný je tam naschvál ,aby to mělo nějakej ráz. Teď to píšu a svítí ,jdu ven začne pršet. Přijdu domů hřmí ................ A tak dál. Už jdeme do 6. třídy a já se jí fakt bojim a to je taky trepný a ještě k tomu jdeme v pondělí na pochoďák a máme požární cvičení .No hrůza všude je fofr . Tak čauky

Nový článek ??

19. června 2011 v 8:28 | Leníq

Nový článek!!!!

Ach jo . Kdo má vymíšlet názvy článků.Odpověď : nikdo. Název musí upoutat pozornost a takový název je dost těžký vymyslet. Dyť už vymýšlení článků je velice těžké. Pravopis nedodržuji z jednoho jediného důvodu. Prostě jsem to já a moje chyby jsou moje .Ty si mohu dělat kde chci. Prosím jestli chcete číst to co vás baví napište mi sem co vás zajímá. Předem DDDÍÍKKKYYYYYYY.

Ty umělé reklamy na blogu už mě štvou!!!!!

16. června 2011 v 17:34 | Leníq
Ahoj už mě to vážně štve a myslim ,že vás taky!!!!! Na blog nám dávají nechutný reklamy ,který odpuzují všechny lidi. No ano já vím ,že se tím ta stránkaa živí, ale tohle už je vážně moc. No tak koukněte n atuto reklamu jestli se vám bude líbit.↕
mě se teda rozhodně nelíbí. A jsou i horší. jednu chvíli za superstár byli hezký na ty semifinále ,ale teď jsou otravné a škaredé. Kdo souhlasí je chytrý a moudrý člověk. Kdo ne tak má jiný názor na tom nic nezměnim ,ale jedno je jisté! Odhánějí návštěvy!

Kdo vyhraje superstár?

5. června 2011 v 18:57 | ♫Leníq ☼
Tohle je nejistý téma. Víte já osobně to moc přeju Gabče! Přdtím jse jich měla víc,ale teď už Gabče TAk hodně štěstí Gábi!No nic méně je mi líto ,že nepostoupila Bětka a Míša.Superstár je jenom soutěž ,která stejně končí úplně jinak.Soutěž co je na houby. Na houby v polívce
.Já bych tu soutěž chtěla vyhrát ,ale takový nadání nemám.No a to je tak vše o tom.

City

5. června 2011 v 18:47 | ♫Leníq ☼
Víte proč tyhle bláboly píšu. Protože vám chci říct co si myslím a dnes jsou to city! City má každý i kluci ikdyž se to nezdá (pro Lilly a Kristen Prasátko Pepina). City- mezi ně patří i láska i smutek i štěstí i barvy. Ano když se podíváte na nějakou barvu je vám tak a tak to jsou taky city. Myslím si ,že moje názory nejsou hloupé ,ale ne všichni si to dobře vysvětlí.
Lidi jako já nemaj moc prostoru ve kterym můžou říct svůj názor. Vlastně proto tento blog vznikl. City jsou velmi barevné zejména ty špatné.Bůh nám nadělim i žárlivost.Žárlivost je taky cit. Cit ,který znají všichni!
A pak smutek. Zažívám ho často. Proč radši neřeknu. Na tomhle Anime obrázku je to krásně vidět jak je člověku. Ve skutečnosti se zúží do ruličky od toaleťáků a je vám fakt na nic. a máte chuť jít pryč a letět do vesmíru.

Ráno ,vstávání

4. června 2011 v 19:34 | Leníq
Popravdě děkuji za to ,že každý den můžu vstát! Jednou to bude naposled a nikdo neví kdy! Ale vstávání nemyslim jako žít,ale jako spát nemám moc ráda. Znáte ty slova,ty zvuky co vám proletí hlavou , když vstáváte.Nemůžete otevřít oči. Já to mám tak ,že o víkendu vstanu brzy a PO-PÁ zase nechci vstát! Dnes jsem si udělala lapač snů tak se mi snad bude líp spát!

Život aneb párty ,která nikdy neskončí

18. května 2011 v 18:55 | Leníq
Tak si říkám co je život? Co se stane až umřem? Jací jsme a proč je každý den jiný i přesto ,že se cítíme stejně? Nevím co mám říct na tyto otázky říct. Snad jen ,že každý má svůj život a tak svojí párty která trvá nikolik dní. Snad jen ,že se každý jinak projevuje a má své sny. Snad jen ,že i já mám svou párty na které pařim už spoustu let (zas tak moc ne =) ) a vím co znamená být sám. Mám svůj svět, s vlastními pravidly a vlastními projevy. Moje chyby jsou umělecký záměr. Spousta lidí tohle řít neumí. Neví co pro ně znamená život. Chtějí ho jen tak projít. Víte podle mě je lepší být poctivý a prožívat život na plný pecky a nic si nedělat z vlastních chyb, než jít a dělat ze sebe borce ,který život nežije ,ale promarňuje ho. Chodí v životě sem a tam! Nikdy nepozná co je láska a ani co je to mít rád. Víte tahle úvaha je nějak dlouhá a mě se z tohe chce spát ,ale píšu to pro vás! Pro vás co čtete můj blog a jste mími fanoušky! Pro vás ,aby jste nepromarnili život jako borci ,ale prožili jako poctivci !

Co je to Fantazie

15. května 2011 v 10:19 | Leníq
Fantazie je něco co nám pomáhá představovat si různé věci. Fantazie je takové oko naší mysli! Oko to je kvůli tomu ,že když posloucháde třeba byl to krásný den tak si to představujete a díváte se na svou verzi krásného dne. Díky fantazii máme umění. Umění malovat a kreslit. Maluješ to co chceš ,to co si představuješ a to co ti připadá vhodné na to ,aby si maloval. Co si myslíš o Fantazii ty? Můžeš napsat komentík!
 
 

Reklama
Ahojky vítáme tě