Ahojík! Vítám tě na našem blogu! Chtěly bycom tě poprosit o jednu věc! Prosím nepiš tu sprosté a stupidní či jinak vulgární komentáře!  Děkujeme ,že nás respektuješ! =)
Každý povídá jak je dobrý a kolik umí věcí, my jsme dokázali co umíme a vy jste důkazem! 

Květen 2011

Žebříček Děkujeme bylo vás tu skoro 2600 a to od našeho začátku (duben 2011)

31. května 2011 v 19:56 | Leníq |  Zábava a ostatní věci
Ahojík mocinky vám děkujeme protože jste právě udělali rekord !!!
Ano náš rekord
Od dubna (našeho začátku) vás tu bylo 2595 !
Moc děkujeme a budeme se snažit psát takové články ,které se vám budou líbit!
Pokud máte nějaký nápad napište nám do DOTAZŮ(vlevo nad Menu)
vaše

Šeps a Kolečkářová o vztahu

31. května 2011 v 18:59 | leníq |  Celebrity,Hudba,Filmy

Chcem se vzít říkají

Uhádli jste kdo to je

31. května 2011 v 17:38 | Leníq |  Celebrity,Hudba,Filmy
Uhádli jste ?

Moje animace !! By Leníq

31. května 2011 v 17:33 | Leníq |  Obrázky,Fotky Ostatní

Kopírovat jen s ikonkou

Den dětí je zítra !! Pozor!!

31. května 2011 v 17:11 | Leníq |  Zábava a ostatní věci
zítra je zas sden dětí (no konečně)!! já se už docela těšim a tady je pár věcí z wiki
Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června. U příležitosti dne dětí jsou připravovány různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Svátek se slaví v mnoha zemích světa.
Oslavu dne dětí navrhla v roce 1949 Mezinárodní demokratická federace žen, Mezinárodní odborové sdružení učitelů a Světová federace demokratické mládeže. Mezinárodní den dětí se poprvé slavil 1. června 1950 ve více než 50 zemích celého světa. Pevné datum, tedy 1. červen, bylo stanoveno až na mezinárodní konferenci pro ochranu dětí v roce 1952.
Během roku se připomínají i jiné významné dny věnované dětem, např.:

Bude nová ikonka

31. května 2011 v 16:57 | Leníq |  Zábava a ostatní věci

To je naše nová ikonka (ještě nehotová) By Leníq

Znáš KRISTEN STEWART

31. května 2011 v 16:04 | xD_Kristen_xD |  Celebrity,Hudba,Filmy
Tak já ti jí ukážu

Lapač snů návod

31. května 2011 v 15:59 | Leníq |  Návody
Jakou barvu si vybrat?
Většina z nás asi šáhne po svých oblíbených barvách nebo takových, které odpovídají interiéru. Barva je důležitou součástí lapače. Ovlivňuje jaké sny k vám přijdou.

Obrazek

Růžová - přináší sny o lásce, přátelství, štěstí
Žlutá - sny plné radosti, štěstí, optimismu
Oranžová - úspěch, spokojenou rodinu, kariéru
Červená - sny dobrodružné
Modrá - sny, jenž přináší klid a spokojenost
Fialová - sny magické, plné kouzel
Bílá - znamená klid aodpočinek
Zelená a hnědá - představují přírodu, přináší zdraví
Černá - sny o bolesti, utrpení - proto se jí raději vyhněme

Snad jsem vám aspoň trochu usnadnila přemýšlení. A nebo ne?

Význam lapače
Kruh - představuje vesmír a okolní svět, chrání korálek
Korálek - spící člověk
Peříčka - lapají špatnou energii a noční můry, pouští jen čisté sny
Síťka - uzlíky zachytávají zbytky negativních sil
Co budeš potřebovat:vrbovou větvičku(vrbu najdeš u potoka i ve městě)malý,hladký kamíbek,vteřinové lepidlo,jakoukoliv bavlnku,korálky,6 pírek(třeba od slepic když nebude nic lepšího),korálky,provázek,2 kůžičky na krk(k dostání ve stáncích na trhu nebo v obchodě s galantérií)
JAK NA TO:
Vrbovou větvičku ohni tak aby se sní vytvořil kruh.Konec svaž k sobě provázkem.Kruh omotej kůžičkou,aby neprosvítala větvička podní.Popros maminku ,aby ti uháčkovala sítku,stejně velkou jako kruh.Jednotlivé konce sítky přivaž ke kruhu a do prostřed sítky nalep vteřinovím lepidlem kamínek.Na každé peříčko navlékni korálek,a svaž podovou peříčka k sobě,aby ti vznikli tři páry.Ty pak přivaž provázkem či kůžičkou k dolní části kruhu tak,jak to vidíš na obrázku.
K horní části kruhu si přivaž kůžičku tak,aby vzniklo poutko.A teď si pověs svůj vlastní lapač snů nad svou postel!!!!!!
Lapč Snů Ve Feng-Shui pohlcuje zlé myšlení a pomáhá plnit naše sny a přáni.

Original Náhrdelník

31. května 2011 v 15:53 | Leníq |  Návody
BLOGUJETE: Vytvořte si originální náhrdelník!
výroba náhrdelníku
výroba náhrdelníku
aktualizováno 31.05.2011, 05:29 | 31.05.2011, 00:00 | doma.cz/ina/ Helena Lišková
Ráda se krášlíte a ještě raději věci vyrábíte? Tak vyzkoušejte foto návod na výrobu slušivého náhrdelníku!
Zdravím všechny šikovné tvořily. I tento týden si vyrobíme něco pěkného na sebe. Svítí sluníčko, je teplo a konečně nemusíme s sebou všude vláčet kabát a čepici. Nevím jak vám, ale mě teď mnohem víc baví se zdobit a různě kombinovat bižuterii k letním tunikám a halenkám. A která bižuterie je nejlepší? Přece ta, kterou si můžeme vyrobit samy. Co kus, to originál. A milé dámy, vězte, že vás tato technika chytne!

Ukážeme si jednoduchý návod na dlouhé ketlované korále.Co potřebujeme? Korálky - vybrala jsem si zelené broušené s odlesky vel. 8mm, stejně tak velké bílé voskové perle a průhledné (také s odlesky) broušené korálky vel. 6mm. Větší korálky stály 1,-Kč /ks, ty menší 0,50Kč/ks.


výroba náhrdelníku


Ketlovací jehly - prodávají se ve velikosti od 1cm do 5cm, povrchová úprava může být stříbro, platina, mosaz... vzhledem k velikosti použitých korálků stačí na náš náhrdelník použít délku 2cm a povrchovou úpravu volím stříbro. Jeden kus stojí pár halířů.


výroba náhrdelníku
Kleště - tyhle jsem sehnala za necelých 100,-Kč. Jen je důležité koupit s kulatou špičkou!


výroba náhrdelníkuPusťe se do toho!

Veškeré komponenty můžete zakoupit v galanterii, v obchodě přímo specializovaném na korálky nebo na internetu (do vyhledávače si zadejte slovo korálky a vyjede nekonečný seznam internetových obchodů). Než vás ale vyženu do obchodů, zkuste doma probrat svoji bižuterii a třeba najdete staré náhrdelníky, které již nenosíte, ale korálky by se daly použít. Pár lidem jsem již staré korále "renovovala" :-))


ČTĚTE TAKÉ:


Nejdříve si tedy každým korálkem provlékneme ketlovací jehlu a konec jehly pomocí kleští zahneme. Očko nedomačkávejte úplně. Pokud si zakoupíte delší jehly, je potřeba kousek kleštěmi odštípnout, aby nám korálek po jehle zbytečně moc nejezdil.


výroba náhrdelníku


Jakmile budete mít takto nachystané všechny korálky, můžeme je pospojovat. Opět velmi jednoduché. Můžete korálky skládat přesně za sebou podle barev, nebo je různě kombinovat (jako já), ale vždy je velice důležité po napojení korálku očko dobře kleštěmi zamáčknout.

Pokud to někomu pomůže, tak jsem použila 66ks ketlovacíh jehel a korálků. Berte to prosím jako orientační číslo. Vždy záleží pouze na vás, jak korále budou dlouhé a co si budeme povídat, občas se stane, že se na jehle až tak nevydaří udělat to správné očko a budete muset použít novou jehlu.


výroba náhrdelníku


A tady je zasloužený konečný výsledek.... Více na helena-liskova.blog.cz.


Michal Šeps – Obchodník s deštěm (Kryštof)

31. května 2011 v 14:52 ♪písničky♪


ZE ZÁKULISÍ: První rozhovor s Michalem a postupujícími finalisty

31. května 2011 v 14:51


Michal Šeps - Englishman in New York (Police)

31. května 2011 v 14:51 ♪písničky♪


Michal Šeps - Louis Armstrong: What a wonderful world

31. května 2011 v 14:51 ♪písničky♪


Michal Šeps končí v Superstar

31. května 2011 v 14:51 | Lilly |  Celebrity,Hudba,Filmy
Scalexova gilotina: V SuperStar skončil Michal Šeps. Proč?
Michal Šeps
Reggae nakonec v GrandFinále nezazní. Čím to, že Michal skončil jako bronzový?
Pondělní vyřazování bývá vždy velký masakr, a i když už je Martin Harich ze hry a pišťuchy pod pódiem to tolik neprožívají, emoce přeci jen otřásaly celou Incheba arénou i tentokrát.

Po dlouhých sedmi letech se Češi dočkali toho, že o první místo svede boj dívka, něco takového jsme zažili jen v první SuperStar při souboji Anety Langerové a Šárky Vaňkové. Jak ukázalo divácké hlasování, jejím soupeřem bude Lukáš Adamec.
Těsně před branami finále skončil Michal Šeps, pohodář a neúnavný propagátor reggae a všeho jamajského. Dalo se to očekávat - Michal působí na lidi velmi kontroverzně, buď jste jej v SuperStar měli rádi, nebo jste jej takřka nenáviděli. A kontroverzní osobnosti se v žádné SuperStar nikde na světě do finále nedostaly. Pokud někdo takový v soutěži byl a dostal se hodně daleko, nakonec stejně nedostal dostatek hlasů a jeho soupeři jej předběhli.
To, myslím, je i hlavním důvodem, proč Michal nepostoupil. Řadě lidí nebyl sympatický jeho zvláštní pěvecký projev, leckdo se zase neztotožňoval s jeho životní filosofií a zálibou ve zpracování jisté byliny, nu a nesmíme zapomínat také na to, že z hlediska SuperStar byl Michal tak trochu flákač, který si nedělal velké starosti s texty. Soudě podle ohlasů v diskuzích lidem také hodně vadil jeho odmítavý postoj k jiným hudebním žánrům, než je reggae.
Proti těmto lidem existovala řada jiných, kterým byl naopak Michal pro mnoho věcí sympatickým. Oceňovali jeho odlišnost od ostatních, to, že soutěž nijak křečovitě neprožívá, že si vše dělá po svém a nenechá se příliš ohýbat potřebami produkčního týmu, že do soutěže vnesl prvky improvizace a osobitosti, a - jak jsem napsal v jednom z dřívějších článků - našla se i skupinka lidí, kteří jej chtěli udržet ve hře jen proto, že jim přišlo vtipné, že by komerční poprockovou soutěž vyhrál pohodářský rastaman, prakticky nepoužitelný pro různé firemní večírky a honosné televizní pořady.
Domnívám se, že Michal dostal v pondělí opravdu hodně hlasů - až se po soutěži zveřejní výsledky hlasování všech kol, možná budeme překvapeni - ale proti němu stáli dva silní soupeři, kteří si finále nepochybně zasloužili také. A lidé u nich ocenili kromě zpěvu i poctivost, s jakou se do soutěže pustili. Lukáš i Gábina jsou opravdoví dříči, kteří i když zpívali skladby mimo svůj žánr, nedávali najevo své znechucení (na rozdíl od Michala, který se s tím moc netajil) a zadání vždy splnili.
Já osobně jsem si Michala ve finále SuperStar přál, což ovšem vůbec neznamená, že bych byl s Lukášem a Gábinou jakkoli nespokojený. Třetí místo není prohra a Michal má už v tuto chvíli řadu nabídek českých reggae kapel a také své vlastní plány na svou hudební budoucnost. Mám ale pocit, že za pár let poznáme Michala jako někoho úplně jiného. Názory se časem vyvíjejí, Michal pozná spoustu jiné hudby, rozšíří si rozhled a vsadím celou kolekci od Bati na to, že jednoho dne zjistí, že svět reggae je pro jeho hlas příliš malý a začne fušovat i do dalších žánrů. Pak budou jeho odpůrci silně překvapeni, jak normální a skvělý hlas se z jeho hrdla line. On jej totiž má, jen ho pro samé reggae-blbnutí a pitvoření před posluchači skrývá (a je to velká škoda, jeho "normální" pěvecká vystoupení, jako třeba Obchodník s deštěm, byla výtečná).
Takže v neděli večer už bez Michala, jen Lukáš a Gábina. Já sázím na to, že budeme mít tentokrát na nejvyšším stupni vítězů ženu. Co vy?To co bych si nevzala

30. května 2011 v 19:04 | Leníq |  Krása,Móda,Zdraví,Styly
Tak jo už hodně dlouho přemýšlím jak se mám zakomponovat do článků ,ale přitom tam být jen tak inkognito. Až jsem na to přišla. Posoudím různé fotky z módních časopisů... a řeknu k nim co si myslím =) !

proměna
Tak tohle má být in a je to naprosto OUT Fialové pološaty jsou až příliš velké ,legíny i šátek k nim pasují, ale o botách ratši nemluvím .Žlutá kabelka by se hodila ,kdyby tam nebyl šátek a k tomu by byl jen jednoduchý šperk tohle bych si fakt nevzala.¨

proměna
No tak tohle ani nemluvě!!!! Džíny jsou OK ,ale košile ,která je na tílku se k tomu vážně nehodí stačila by pouhá halenka . Bundička i korále ladí ,ale zakryté ruce jsou neosobní a takzvaně netikavé to samé dávám -.
Tak to ne ne ne ne ne ne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hrůza
brenda song teen hair style
A to je Brenda jediná podle který bych se klíďo oblíkla !

Míša Šeps už složil vlastní píseň máme její úryvek

30. května 2011 v 18:13 | Leníq |  ♪písničky♪
Tak jo koukněte se na úryvek z písně Míši!!!! Tn.cz
SUPERSTAR ŠEPS ŠOKUJE! Už složil vlastní píseň! MÁME TEXT!
Král a Šeps
Finalista Česko Slovenské SuperStar Michal Šeps je už několik týdnů v nemilosti poroty. Ta dokonce dala najevo, že si ho nepřeje ve finále. Michal na to reagoval po svém. Pro své fanoušky složil a nazpíval píseň. Informaci přinesl server Super.cz
Michal Šeps je milovníkem jamajského reggae a jinou hudbu zpívat nechce. Právě pro tento přístup se mladý zpěvák dostal do křížku s porotou, která jasně řekla, že ho ve finále nechce.
Jenomže Michal na to jde po svém. Pro své fanoušky složil a nazpíval první píseň. Není sice příliš složitá, ale v jednoduchosti je krása a právě takto by Michal mohl oslovit mnoho svých fanoušků.

ÚRYVEK Z PÍSNĚ MICHALA ŠEPSE

Setkání s králem
Setkání s králem,
jsem nepřežil málem,
jen jak jsem začal reggae hrát,
král začal tancovat.
Měl jsem sebou český salámy,
A on měl hlad,
naházel jsem mu je do tlamy.
On mě naznačil,
že se již nasvačil,
tak proč by mě měl žrát,
když už nemá hlad.

Botky... prostě conversky

30. května 2011 v 18:08 | Leníq |  Krása,Móda,Zdraví,Styly

Conversky

Hustý botičky
[converse-1hundred-]
Moc ... DIVNÝ
Tak to je fakt hustýýýý

Ahojky vítáme tě