Ahojík! Vítám tě na našem blogu! Chtěly bycom tě poprosit o jednu věc! Prosím nepiš tu sprosté a stupidní či jinak vulgární komentáře!  Děkujeme ,že nás respektuješ! =)
Každý povídá jak je dobrý a kolik umí věcí, my jsme dokázali co umíme a vy jste důkazem! 

Duben 2011

Pixelky

30. dubna 2011 v 15:52 | Leníq |  Pixelky
Různě zkopírované

ZaMiLoVaNé:

HeLLo KiTTy:

Pixelky-oddělovače

30. dubna 2011 v 8:21 | Leníq |  Pixelky
Je to zkopírovaný z různejch stránek!!
Oddělovače

pixels

Co je in nejen v módě

29. dubna 2011 v 18:16 | leníq |  Zábava a ostatní věci
Co je in a nepatří to do módy? Následující věci:

1. Psát si deník
a proč: říká to o tobě ,že jsi velmi romantická a smysluplná!!
2.Hrát na hudební nástroj
a proč: je vidět ,že jsi razantní a umíš dobře organizovat věci
3.být retro
a proč: retro v poslední době letí např. proušky nebo dlouhé sukně se třapci a boho styl o ,kterém jsem vám už psala

4.být na www.milisek.cz
a proč: milísek je chat na kterym pokecáš a zaručeně se nebudeš nudit

5.šířit drby
a proč: protože pokecat s kámoškama je ten nej lék na bolest

Životopis-Ewa Farna

29. dubna 2011 v 17:42 | Lilly
Povolání: Zpěvačka
Věk: 17
Datum narození: 12. 08. 1993
Místo narození: Třinec, Česká republika
Znamení: Lev aktuální horoskop »
Výška: 165 cm
Ewa Farna je mladá talentovaná rocková zpěvačka, která po své debutové desce ,,Měls mě vůbec rád" přišla s druhým albem ,,Ticho", které pokřtila Lucie Bílá a třetím albem "Virtuální".

Ewa se narodila 12. srpna 1993 v Třinci, žije nedaleko Třince ve Vendryni. Ewa má dva mladší sourozence, bratra Adama (*1995) a sestru Magdalénu (*2006).

Její první sing Měls mě vůbec rád Ewa nazpívala, na desku stejného názvu, ve svých 12 letech. Deska se krátce po vydání stala velmi oblíbenou, za Ewino proražení do showbyzbysu může její producent Lešek Wronka, který ji objevil a dostal ji mezi hvězdy.
V létě 2007 Ewa relaxovala prací, což je, jak sama tvrdí, její nejoblíbenější činnost. Se svojí kapelou odehrála na desítky koncertů a festivalů, s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kolekci fotek na promo svého "Ticha" a "Virtuální" a ke každé své české desce natočí polskou verzi Universal Poland; v Polsku je Ewa stále úspěšnější, dá se říct že více než u nás, jelikož je Polsko o dost větší.

Ewa Farna toho za svoji nedlouhou kariéru stíhla už opravdu hodně. Její první deska "Měls mě vůbec rád" se stala "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" v anketě Deska roku Allinaz 2006 , v červnu převzala od Universal Music platinovou desku za prodej více než 25.000 nosičů. Vyhrála titul "Objev roku Českého slavíka 2006", "Objev Ro(c)ku" časopisu Rock & Pop, "Objev rocku" hudební televizní stanice Óčko, "Nejlepší zpěvačka" v dětské anketě Jetix Awards, třetí misto v Českém slavíku, atd.

Všechny tyto zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem se "podepsaly" na jejím druhém albu. Deska v žádném případě není tichá, jak napovídá její název vybraný podle ústředního singlu Ticho. O to se spolu s Ewou postaral tým producentů Lešek Wronka s hudebním producentem Danem Hádlem a muzikanti z Ewiny kapely. Album "Ticho"obsahuje 14 písní (CD vyšlo už i v polsku v únoru 2009 - pod názvem Cicho) od českých autorů Leška Wronky, Honzy Ponocného, kytaristy Ewy - Marka Trana a publishingu, textově se na albu podíleli osvědčení autoři z Ewina debutu Jana Rolincová-Hádlová, Petra Cvrkalová, Petr Šiška a také Ewa, která se autorsky podepsala na 4 textech. Na své si přijdou jak Ewini vrstevníci, náctiletí, tak starší publikum. Vokály si Ewa nazpívala na obě právě dotočené desky sama.

Od svého prvního koncertu v Třinci 16. března 2007 do konce roku stihla Ewa odehrát přes 50 koncertů v Čechách, na Slovensku a v Polsku a stihne obsolvovat turné s Lucií Bílou, kde se Ewa s mini koncertní verzí objeví jako host. "Obdivuju její zpěv a pracovitost. Je to pro mne splnění si dávného snu", říká Ewa o nabídce Lucie Bílé. Má za sebou první velké turné, vydala CD a DVD Blíž ke hvězdám live, objevila se v seriálu Ošklivka Katka a v polském seriálu "Hela w opalach". Vystoupila jako předskokanka na turné skupiny No Name a s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila vlastní kalendář Ewa Farna 2009.

V červnu 2009 se Ewě podařil úspěch, který nikdo nečekal - má nejlepší album v Polsku. Na celosvětově známém prestižním festivalu v polském Opole získala Ewa hned dvě nominace - Album roku a Hit roku. V soutěži o nejlepší Album roku Ewa vyhrála se svým druhým polským albem Cicho (V ČR vyšlo pod názvem Ticho). Konkurence byla velká. Tímto vítězstvím se Ewě pomalu, ale jistě otvírá cesta k evropské kariéře - jelikož velikost polského trhu není právě zanedbatelná.

Na podzim roku 2009 (26.října) Ewě vyšla třetí česká deska s názvem Virtuální. Text k úspěšnému hlavnímu singlu Toužím si složila zpěvačka sama. Stejně jak tomu bylo i u druhé desky Ticho, tak i na tu třetí si složila několik písní úplně sama. Po vydání desky následovalo velké koncertní turné po Česku a v tomto roce bude ještě pokračovat v Polsku a na Slovensku, nazvané "Buď virtuální na Ewa tour 2009/2010". K deske Virtuální natočila Ewa videoklipy "Toužím" a "Ty jsi král" - píseň jako vzpomímnka na Michaela Jacksona a také bláznivý videoklip "Maska". Koncem roku 2009 Ewa vydala svůj už druhý kalendář, Ewa Farna 2009. Fotografoval opět Ondřej Pýcha.

V roce 2009 se stává Ewa Farna vítězkou ve slovenské soutěži Musiq1 Awards 2009 v kategorii Zpěvačka a zároveň už podruhé získává titul Třetí Česká Slavice, v anketě Český Slavík Mattoni 2009.
V roce 2010 se Ewa Farna stala Zpěvačkou roku, díky svému albu Virtuální, v anketě Anděl 2009. Porazila tak Anetu Langerovou a Kláru Vytiskovou ze skupiny Toxique.

Desky:
- První česká deska ,,Měls mě vůbec rád", vyšla 6.listopadu 2006 u Universal Music
- Singly: Měls mě vůbec rád a Zapadlej krám

- Druhá česká deska ,,Ticho" , vyšla 1. října 2007 u Universal Music
- Singly: Ticho a La La Laj

- První polská deska "Sam na sam", vyšla 9.listopadu 2007 u Universal Music Poland
Singl: Tam gdzie nie ma drog

- Druhá polská deska "Cicho", vyšla 13. března 2009 u Universal Music Poland
Singly: Cicho a Dmuchawce, Latawce, Wiatr

- Třetí česká deska ,,Virtuální", vyšla 26.října 2009
Singly: Toužím, Ty jsi král, Maska

- Třetí polská deska "Ewakuacja", vyšla 3.listopadu 2010

Soutěže a ankety:
2004
1. místo v okresní pěvecké soutěži ve Frýdku-Místku

2005
1. místo na Evropském festivalu mládeže v Polsku

2006
1. místo v polské televizní pěvecká soutěži "Šance na úspěch"
Český slavík 2006 - "Objev roku"

2007
RGM hudební ceny TV Óčka - Objev roku
Deska roku 2006 - "Měls mě vůbec rád" se stalo Nejprodávanějším Debutem - Objev roku
"Objev Ro(c)ku" v anketě časopisu Rock&Pop
Anděl 2006 - nominace na Objev roku
Platinové album za prodej více než 20 tisíc desek alba "Měls mě vůbec rád"
JETIX Kids Awards 2007 - Nejlepší zpěvačka
Platinová deska za prodej alba "Ticho"

2008
Český Slavík - čtvrté místo v kategorii Zpěvačka
Anděl 2007 - třetí místo v kategorii Zpěvačka roku
Týtý - třetí místo v kategorii Zpěvačka
JETIX Kids Awards 2008 - Nejoblíbenější zpěvačka
Český Slavík Mattoni 2008 - třetí místo v kategorii Zpěvačka
V tomto roce také vydala CD+DVD se svého úspěšného turné: BLÍŽ KE HVĚZDÁM

2009
Deska roku 2008 - Blíž ke hvězdám vyhrálo v kategorii Nejprodávanější hudební DVD
Nominace na Anděla roku v kategorii zpěvačka
Opole 2009 - nominace na Album roku (Cicho) a Hit roku (Cicho)
První místo v Opole s Albem roku (2. polské album Cicho)
Superjedynky 2009 - Cicho vyhrálo v Polsku v kategorii Album roku
Sopoty Top Trendy 2009 - Nejlepší interpret na internetu roku 2009
Sopoty Hit 2009 - Nejlepší píseň - hit léta 2009 (píseň Cicho)
Nominace na MTV Europe Music Awards 2009 v kategorii "Best Polish Act"
Musiq1 Awards 2009 - vítězka v kategorii Zpěvačka
Platinová deska za CD/DVD Blíž ke hvězdám
Český Slavík Mattoni 2009 - třetí místo v kategorii Zpěvačka

2010
Viva Comet 2010 - Zpěvačka roku a Hit roku
Anděl 2009 - ZPĚVAČKA ROKU
Cena hudební televize musiq1 awards 2010 v kategorii Zpěvačka

Zajímavosti:
Umí hrát na bicí, na klavír a na elektrickou kytaru.

V roce 2009 se podruhé stala bronzovou slavicí.

Životopis-Rytmusss!!

29. dubna 2011 v 17:35 | Lilly
Povolání: Rapper, zpěvák, producent, textař
Věk: 34
Datum narození: 3. 01. 1977
Místo narození: Piešťany, Československo
Znamení: Kozoroh aktuální horoskop »
Výška: 180 cm
Rytmus,vlastním jménem Patrik Vrbovský (na začátku používal jméno Pat3k Metamorfolord), je nejznámějším a nejúspěšnějším ze skupiny Kontrafakt. Na Slovenské scéně působí od roku 1992, jako MC a intenzivně se věnuje beatboxu.

Za takovou krátkou dobu si vybudoval svým beatbox vystupováním výborné renomé a je považovaný za nejlepšiho ve svém oboru na Slovensku. Rapoval však už v první polovině 90. let na kultovní výběrovce slovenského hip hopu ZVUKY ULICE.

Už ve velmi mladém věku se stal breakařem s tanečníkama jako jsou Fredy Ayisi, Karol Zajac nebo Laci Strike. Dostal se i k repu, nejdříve rapoval anglicky po té začal rapovat slovensky. Repoval například s piešťanským raperem Money G, po té se seznámil s raperem Davidem ze Senca. V té době se jako Pa3k Metamorfolord stal nejlepším ve freestylu na Slovensku.

V roce 1994 Rytmus vyhrál freestylovou soutěž Bitka slov. David ho po té pozval na svůj projekt Zvuk ulice, ve kterém se dnešní Rytmus zviditelnil a postupně získal respekt svým osobitým stylem rapování. Po pozdějších neshodách s Davidem ze Zvuku ulice odešel a dal se na sólovou dráhu. Spolupracoval se skupinami jako Názov Stavby a Trosky.

V roce 2001 se setkal s raperem Ego a DJem Anešem, kteří pracovali vzájemně už předtím, například v kapele Prízrak v 90.letech. Rytmus se stal zakladatelem úspěšného hip-hopového tria Kontrafakt, nejdříve ale skupina vystupovala pod názvem Déjavu.

V roce 2003 vydali maxisingel Dáva mi/Dobré veci/Moja rola, který je vnesl do širokého podvědomí veřejnosti. Videoklip ke skladbě "Dáva mi" měl obrovský úspěch a byl odvysílaný i v hitparádách v Polsku či Německu (známá hudební stanice VIVA). V čerenci roku 2003 se Rytmus umístil na druhém místě v uznávané beatboxovej soutěži Austrian Beatbox Battle Championship, kde ho až ve finále porazil mladý Američan Lee-Jay. Úspěch kapely Kontrafakt pokračoval i v roce 2004, kdy vydali své debutové CD E.R.A. ve vydavatelství Sony Music, se kterým se dostali mezi nejprodávanější interprety na Slovensku.
V roce 2006 Rytmus založil vlastní vydavatelství Tvoj tatko records, kde vydal svoje debutové sólo album Bengoro, ze kterého se prodalo víc jak 15 000 kusů. K albu byly natočené tři videoklipy: "Cigánsky sen", "Kures funk" a "Potrebujem tvoju nenávisť". Album bylo o dva roky později vydané.

V roce 2007 vydal s Kontrafaktem album Bozk na rozlúčku, ze kterého se prodalo více než 20 000 kusů. V roce 2008 vydal Rytmus výběrovku Si zabil, ze které se první týden prodalo přes 4 000 kusů a byla oceněná zlatou platinou.

Nahrál spolu se spěvačkou Tinou rádiový hit "Príbeh", který vyšel roku 2009.

Rytmus tvoří pár s Andreou Práznovskou (manažerkou Rytmusa aj Tiny) a v roce 2008 se rozhodl přestěhovat zpět do Piešťan.

Životopis 4.,5.,6.,7. a 8.

29. dubna 2011 v 17:32 | Lilly
Takže dnes je to 5 pět osobností 1. bude-Katy Parry...2. bude-Rytmus...3. bude Ewa farna...4. bude Jonas Brothers a 5. bude-Kristina

Takže teď slibovaná Katy Perry....
Povolání: Zpěvačka, textařka
Věk: 26
Datum narození: 25. 10. 1984
Místo narození: Santa Barbara, Kalifornie, USA
Znamení: Štír aktuální horoskop »
Výška: 173 cm
Katy Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudson, se narodila 25. 10. 1984 ve znamení štíra. Je americká zpěvačka, která si sama píše texty. Její hvězda vystoupala k nebi v roce 2008, kdy dobyla žebříčky světových hitparád svým songem I kissed a girl. Katy je známá svým netradičním humorem, osobitým stylem oblékání, které občas připomíná starší desetiletí.

Katy se narodila 25. října 1984 v Santa Barbaře v Kalifornii jako prostření dítě dvou pastorů. Vyrůstala na poslechu kostelních písní a zpívání v kostele. Roku 2003 úspěšně dokončila studium na Dos Pueblos High School a hned poté, ve věku 18-ti let, se odstěhovala do Los Angeles. Změnila si příjmení na Perry, protože jméno Katy Hudson se příliš podobalo herečce Kate Hudson. Jméno Perry nosila její matka za svobodna.
Během svého dospívání Katy objevila album skupiny Queen a jak sama řekla, byla to pro ni největší inspirace. Mezi další hudebníky, kteří ji ovlivnili, patří Alanis Morissette, skupina Heart, Johni Mitchell, dále skupina Incubus se svým albem Morning View. Katy Perry nejvíce ovlivnila pop-rocková zpěvačka Cher, Cyndi Lauper, Pat Benatar, Joan Jett a Shirley Manson.
Katy několik let s přestávkami chodila s frontmanem skupiny Gym Class Heroes
Travisem McCoyem, s kterým se ale v prosinci 2008 rozešla.

Katy vydala své první album Katy Hudson pod hlavičkou labelu Red Hill Records v roce 2001. Toto album však nezapadá do žánru, ve kterém Katy dnes zpívá. Album Katy Hudson obsahovalo křesťanské písně. V roce 2004 pracovala Perry pro nahrávací produkci týmu The Matrix. Katy také začala dělat na svém sólovém albu společně s Glenem Ballardem, který pro ni některé texty napsal. Album bylo připraveno k vydání v roce 2005 a některé songy byly zveřejněny také na oficiální stránce MySpace Katy Perry. Její rostoucí kariéru podpořil také článek v časopisu Blender, kde se Katy vyjádřila, že není typická křesťanka a běhěm svého dospívání provedla několik špatných věcí.
Jedna píseň, kterou Katy nahrála společně s Ballardem, vyšla také na soundtracku k filmu Sesterstvo putovních kalhot v roce 2005. O rok později se Katy objevila na singlu skupiny P.O.D. pod názvem Goodbye for Now. Katy otevřeně hovoří o problémech uvnitř hudebního průmyslu, například o tom, jak byla na začátku své kariéry vyhozena z nahrávacího studia. Její písně zaujaly nahrávací studio Virgin Records v čele s Jasonem Flomem, který byl v čele Capitol Music Group, kde Katy od začátku roku 2007 také začala nahrávat.

Od té doby, co Katy nahrávala u Capitol Music, začala pracovat na své sólo desce s Cathy Dennisem, Gregem Wellsem, Dr. Lukem, Butchem Walkerem, Maxem Martinem, Davem Stewartem a Tedem Brunerem.

EP bylo hotovo na konci roku 2007 a vyšlo v produkci Grega Wellse pod názvem "Ur so Gay". Videoklip k písni Ur so Gay byl zveřejněn začátkem roku 2008 na internetu. Tento klip Perry přinesl velký úspěch a dostala se tam do podvědomí dokonce i Madonně, která se o ní zmínila v rozhovoru na rádiu KISS FM s tím, že to je právě její nejoblíbenější písnička. Song Ur so Gay byl však i kritizován pro údajnou homofobii.
10. března 2008 se Katy objevila na americké televizní stanici ABC Family v seriálu Wildfire, kde si zahrála sama sebe v epizodě "Život je tak krátký". Katy Perry se také objevila v tisku, když se stala tváří reklamy Too Faced Cosmetics' Spring 2007. 12. června 2008 si Katy zahrála v seriálu Mladí a neklidní na obálce fiktivního časopisu Restless Style.
17. června 2008 vydává Katy Perry svoje první plnohodnotné album s názvem One of the Boys. Katy se tentýž rok účastnila Vans Warped Tour, kde propagovala svoje nové CD. Její první oficiální singl z nového alba One of the Boys I kissed a Girl byl oficiálně vydán 6. května 2008. Píseň měla velkou komerční úspěšnost. Debutoval v žebříčku Billboard Hot 100 na 76. místě a dosáhl 1. pozice 5. července 2008. I kissed a Girl se stal v USA okamžitě hitem a bodoval také v rádiích. Mimo Ameriky se Katy probojovala na první příčky žebříčků ve více než 30 státech jako je například Austrálie, Kanada a Velká Británie. Videoklip k písni I kissed a Girl byl zveřejněn 21. května 2008 na MySpace.
Katy vydává svůj druhý singl dne 1. října 2008 pod názvem Hot 'n' Cold. Tento singl se stal také velmi oblíbený a v žebříčku Billboard Hot 100 se dostal mezi prvních 5 nejlepších. Tohoto úspěchu také dosáhl v jiných zemích v Evropě a po celém světě. 23. prosince 2008 vydává podruhé singl Thinking of You který si napsala i s hudbou sama a dokonce vymyslela i scénář klipu, který je z období 2. světové války. 23. ledna 2009 Katy vyjíždí na své první Tour, které dostalo název Hello Katy Tour. 28. dubna 2009 vychází poslední singl z velmi úspěšného alba One Of The Boys, který se stal stejně oblíbený jako například singl Hot N Cold. Alba One of the Boys se prodalo celosvětově více než 5.000.000 kusů. 17. listopadu 2009 vychází živé album MTV Unplugged na kterém najdete mimo hitů I Kissed a Girl nebo Waking Up In Vegas také dvě nové pecky. Katy momentálně můžete vidět ve spolupráci se skupinou 3OH!3 na songu Starstrukk a s Timbalandem na If We Ever Meet Again. Také se můžeme těšit na nový film Get Him To The Greek, který Katy natáčí společně s jejím přítelem Russellem Brandem a nebo také zpěvačkami P!nk a Christinou Aguilerou. V roce 2010 vydala album Teenage Dream, pilotními singly jsou Teenage Dream a duet se Snoop Dogem- California girls. Ve stejném roce se v Indii provdala za Rusella Branda. V dalším článku Rytmussss!!!!!!!!!!!Proč lidi nemaj rádi teenegri?

29. dubna 2011 v 15:48 | Leníq |  Návody
Někdy se ptám sama sebe proč některý lidi nemaj rádi teenegri
,ale odpověď nenaleznu!! S vaší pomocí se mi to snad podaří!!!
Některý divný lidi si myslej ,že my teenegři máme křídla a sedm rukou a tak nám dávaj zabrat třeba ve škol. Něco se rozbije a vás zaúkolujou: dones smeták, utři to , zameť ,napiš písemku... To vše se nám zdá jako strašná nuda . A co ve škole víc! Někteří lidi si myslej ,že napíšeme 5 písemek za den a to bezchyby! Mílí se!!!!!!!! Někteří nás nenávidí ,protože se jinak oblíkáme máme vlastní styly ! Nevím a jestli to víte vy napište!

Princ Williem a jeho choť Kate aneb jak dlouho jim to vydrží a co svadba a móda ?

29. dubna 2011 v 14:23 | Leníq |  Krása,Móda,Zdraví,Styly
Svadba prince z Walosu a Kate teď byla ostře sledována! Princ i princezna si řekli své ANO a tak se upoutaly ke svému životnímu závasku! Přejme jim jen ,aby vydrželi dlouho spolu i s médii a proto jim řekněme Good Luck! Všude píšu princ a princezna ,ale pokud jste se dívali alespoň na malou část svadby jako já tak víte že po svém ANO se stali vévodou a vévodkyní! Fotky ze svadby na netu bohužel nejsou a tak vám přidám ty co jsem našla!

Móda:

Můj názor na jejich módu i módu astatní na svadbě je následující: Kate měla krásné žaty bílé do tvaru kruhu postupně rozšiřované, bílou vlečku, závoj a krásnou korunku! Šaty které byly velmi krásné a troufnu si říct ,že módní ikonou nebyly přeplácané a ruce a zbývající části těla zakrývala bílá krajka se vzory květin!
Co se týče Williema byl ve své uniformě ,která byla červená, bílé rukavičky a doplnění uniformy černý klobouk!
Ostatní:
Například královna Alžběta 2. měla světle žlutý kabátek s ladící sukní a žlutým nízkým cilindrem ! Družičky měly šaty bílé do kruhu rozšířené a hl. družička co nesla vlečku měla bílé krásné šaty,které prozměnu nebyly to kruhu ,ale padaly k nohoum! Co se týče všeobecné módy mezi nejhlavnější dopňky patřily různé kloboučky a dlouhé i polokrázké róby, nikoliv krátké a přiléhavé šaty! Tak tady se pokusím najít nějaké fotky třeba už budou i ze svadby!

Princ William již navlékl Kate Middletonové prstýnek.
Kate Middletonová a princ William v kočáru.Kate Middletonová přichází k oltářiFOTOGALERIE: Svatba Kate Middleton a prince Williama
Toto je královna Alžběta 2.

A co vy a váš názor na svadbu a jak jim to dlouho vydrží pište!

Já doufám ,že hodně dlouho a tak přeju GOOD LUCK!

Svadba přímo pro princeznu Kate a prince Williema

29. dubna 2011 v 13:57 | Leníq |  Zábava a ostatní věci
Svatba Williama a Kate - 29. dubna 2011
Snoubenci před oltářemAutor: Reutersvětší obrázek »
Londýn - Britský princ William se oženil s Kate Middletonovou. Jejich svazek uzavřel hlavní duchovní anglikánské církve, arcibiskup z Canterbury, před 1900 hosty ve Westminsterském opatství a stamiliony lidí u obrazovek celého světa.
Novomanželský pár projel londýnskými ulicemi až do Buckinghamského paláce, kde se bude konat slavnostní oběd pro šest stovek pozvaných.
Londýn zažívá slavnou královskou svatbu po třiceti letech.
Před třemi desítkami let se ženil následník trůnu, syn královny Alžběty, princ Charles. Nyní si, pár minut po poledni, řekli "I will" princ William a Kate Middletonová.
Nově vévoda a vévodkyně z Cambridge.
Centrum Londýna se zaplnilo lidmi, kteří chtěli svatbu vidět na vlastní oči. Další, odhadem až dvě miliardy diváků z celého světa ji sledovali u televizních obrazovek.
Pusťte si přímý přenos z Londýna:
Královskou svatbu pro vás sledujeme on-line:
ONLINE ZPRAVODAJSTVÍ
13:43 - Ve slavnostním průvodu jelo osmnáct pečlivě vybraných koní - Windsorských šedáků a Clevelandských hnědáků z královských stájí poblíž Buckinghamského paláce.
13:40 - Proč je pro nás svatba událostí číslo jedna, důvod devátý a předposlední:Chtěli jsme se na vlastní oči přesvědčit, že ze všech slavných rytířů anglického fotbalu se dostal na seznam hostů zrovna David Beckham, který hraje "soccer" za Los Angeles Galaxy. To vážně nenašli doma nikoho zasloužilejšího?!
13:39 - Katiny rodiče dali novomanželům jako svatební dar diamantový set od klenotníka Robinsona Pelhama.
13:34 - Do paláce už dorazila i královna Alžběta, následovaná prince Charles a Camillou. Všichni teď čekají na další vrchol královské svatby: polibek novomanželů na balkóně.
13:26 - Kočár dorazil do Buckinghamského paláce, kde se bude konat slavnostní oběd pro šest stovek pozvaných. Banket pořádá královna Alžběta II.

Svatba Williama a Kate - 29. dubna 2011
Slavnostní průvod LondýnemAutor: Reutersvětší obrázek »
13:23 - Před uzavřením manželství napsali William a Kate modlitbu, kterou při obřadu společně pronesli: "Bože, náš Otče, děkujeme za naše rodiny; za lásku, kterou sdílíme a za štěstí, jež nám naše manželství přináší. Udržuj naše oči otevřené, abychom v každodenním shonu viděli to, co je v životě skutečně důležité, a dopomoz nám k tomu, abychom vedli šlechetný, láskyplný a aktivní život. Nechť manželské spojení posílí naší snahu sloužit a podporovat ty, kteří trpí. Žádáme tě o to ve jménu ducha Ježíše Krista. Amen."
13:17 - Proč je pro nás svatba událostí číslo jedna, důvod osmý:Britský panovník panuje (nikoli vládne!) asi 1,8 miliardy obyvatel. Že jím bude William, není sice úplně jisté, a na druhou stranu by jím William mohl klidně být i bez svatby. Ale sňatek obrací k jeho osobě pozornost: tohle je člověk, který brzy - a hlavně nadlouho - může mít obrovský vliv. I politický.
13:13 - William a Kate, nově vévoda a vévodkyně z Cambridge, projíždějí ulicemi Londýna v kočáře z roku 1902 v doprovodu britské gardy. Jak se královští jezdci na svatbu chystali se můžete podívat TADY.
13:09 - Čerstvě oddaný pár nasedá před katedrálou do svatebního kočáru. Lidé v ulicích novomanžele nadšeně zdraví, v Londýně znějí zvony.
13:05 - Novomanželé odcházejí po červeném koberci od oltáře směrem k východu Westminsterské katedrály. Doprovázejí je družičky, svědci a rodiče.

13:01 - V Londýně vysvitlo slunce. Lepší načasování by nenaplánovali ani lidé z královského protokolu.
12:53 - Dozněla britská národní hymna "God Save the Queen" (česky Bože, chraň královnu). Královna ji nezpívá.
12:50 - S projevem v katedrále vystoupil londýnský biskup anglikánské církve Richard Chantres. "Je to radostný den," řekl novomanželům s tím, že nyní společně začnou plnější život. "Manželství je změnou, muž a žena se navzájem přetváří jako umělecká díla," řekl duchovní.
12:47 - Proč je pro nás svatba událostí číslo jedna, důvod sedmý:Zážitek důstojnosti, ve zpravodajství médií výjimečný. Připadáme si, přinejmenším na několik minut při přenosu z kostela, jako svědci nečeho, co přesahuje příští volby a podobné události, na které jsme zvyklí. To cítí i nevěřící.
12:45 - Nevěstiny svatební šaty podle reportérky BBC Sarah Bellové obdivují i lidé, kteří obřad sledují na velkoplošných obrazovkách v centru Londýna. "Okouzlují svou jednoduchostí," říká Simon Wolf, který si přijel slavnostní okamžik vychutnat do Londýna z městečka Brighton v Sussexském hrabství.
Svatba Williama a Kate - 29. dubna 2011
Londýn jásá, princ William se právě oženil.Autor: Reutersvětší obrázek »
12:40 - Policie zatkla v davech návštěvníků centra Londýna dosud osmnáct lidí. Jednoho z nich kvůli držení nože, další kvůli krádežím nebo agresivnímu chování. Na pořádek a bezpečnost dohlíží v okolí svatby na pět tisíc policistů.
12:38 - Proč je pro nás svatba událostí číslo jedna? Důvod šestý:Lesk aristokracie. Úcta k "vrchnosti" se časem změnila na obdiv k celebritám, ale pricnip je stejný jako za feudalismu. A samozřejmě, všechny ty klobouky, róby, parádní uniformy… Lidé to mají rádi (někteří).
12:30 - Šaty nevěsty navrhovala britská módní návrhářka Sarah Burtonová. "Jsem nadšený tím, jakou skvělou práci při navrhování šatů Kate odvedla. Výsledek její práce je úžasný," okomentoval nevěstinu svatební róbu šéfredaktor módního časopisu Glamour Jo Elvin.
12:23 - Dozněla píseň Love Divine All Love's Excelling. Obřad ve Westminsterském opatství pokračuje.
12:20 - Kate má snubní prsten z velšského zlata, který jí darovala královna Alžběta. Kate a William se oficiálně stali manželi.
Svatba Williama a Kate - 29. dubna 2011
Kate na cestě na svatební obřad, v doprovodu svého otce Autor: Reutersvětší obrázek »
12:17 - Princ William a Kate Middletonová si vyměnili manželský slib. "Koho Bůh spojil, člověk nerozlučuj," řekl arcibiskup z Canterbury Rowan Williams, který královský pár oddává.
12:12 - Svatebčané uvnitř katedrály dozpívali chorál Guide Me Oh Thou Great Redeemer.
12:04 - Kate Middletonová prochází uličkou. Její chůze k oltáři má trvat 3,5 minuty. Vede ji otec.
12:00 - Kate Middletonová dorazila do Westminsterského opatství. Vypadá klidně, usmívá se. Má na sobě vyšívané saténové šaty s krajkovými rukávy, dlouhou vlečku jí nese sestra Pippa. Vlasy má rozpuštné, v nich diadém zapůjčený z královského pokladu.

11:55 - Proč je pro nás svatba událostí číslo jedna? Důvod pátý, zásadní:Tohle tu nemáme. Zoufale nám scházejí národní rituály. Vrcholem je předávání státních vyznamenání 28. října, a to se opravdu nedá srovnávat.
11:51 - Kate Middletonová, snoubenka prince Williama, nasedá do limuzíny a odjíždí na svatební obřad. Vyjela z hotelu Goring, doprovází ji její otec.

Svatba Williama a Kate - 29. dubna 2011
Ženich a jeho svědek. Princové William a Harry.Autor: Reutersvětší obrázek »
11:50 - Ačkoliv podle předpovědí měl svatbu zasáhnout déšť, nakonec zřejmě budou mít královská rodina a všichni přihlížející štěstí. Pršet podle posledních odhadů začne v Londýně až po skončení ceremoniálu.
11:48 - Hosté povstali, do katedrály vstoupila britská královna Alžběta II.
11:40 - Do opatství míří královna Alžběta. Zdraví davy v ulicích, je oblečená do pronikavě žlutých šatů. Jedna blogerka na internetové stránce deníku Independent není v hodnocení královniny róby příliš uctivá. "Vypadá jako vajíčko na měkko," napsala.
11:39 - Matka nevěsty má na sobě šaty návrhářky Catherine Walkerové, která "šila" i pro princeznu Dianu.
11:38 - Ke katedrále se blíží otec ženicha, princ Charles. Doprovází ho vévodkyně z Cornwallu.
11:35 - Členové královské rodiny jsou na cestě k Westminsterskému opatství.
11:30 - Zastavme se na chvíli u muže, která má dnes velkou úlohu. Arcibiskupa z Canterbury Rowana Williamse, který královský pár oddá ve Westminsterském opatství. Muž s nepřehlédnutelným hustým bílým plnovousem zastává svůj post od roku 2003 a je v pořadí stočtvrým arcibiskupem z Canterbury.

Svatba Williama a Kate - 29. dubna 2011
Westminsterská katedrála. Právě tady snoubence oddá arcibiskup z Canterbury Rowan Williams.Autor: Reutersvětší obrázek »
Je mu 61 let. Velký rozruch způsobil před třemi lety, když v rozhovoru pro BBC připustil, že pro britské muslimy by částečně mohlo platit islámské právo šaríja.
Arcibiskup z Canterbury je nejvýše postaveným duchovním anglikánské církve, i když její hlavou je oficiálně královna. Církev se v posledních letech potýká s řadou problémů. Ubývá jí aktivních věřících a rozdělují ji spory o svěcení žen či homosexuálů na kněze.
11:25 - Podle reportéra deníku The New York Times se zdají davy přihlížejících v centru města o něco menší, než se očekávalo.
11:19 - Proč je u nás svatba událostí číslo jedna? Důvod třetí:Nostalgie. Snění. I přesvědčení republikáni se přece rádi dívají na pohádky. A sociální statut diváka nerozhoduje o tom, jestli miluje romantické příběhy z prostředí vysoké aristokracie. A tohle romance je, velká.
Čtvrtý důvod: Média umí svatbu krásně udělat. A zpravodajstvím znudění, opotřebovaní diváci (či čtenáři a posluchači) se rádi baví. Málokterá jiná událost tak dokonale splňuje pravidla "infotainmentu".
11:15 - Princ William už dorazil s bratrem princem Harrym, který bude jeho svědkem, do Westminsterského opatství.
11:11 - Do obřadního sálu dorazila také australská premiérka Julia Gillardová. Královské svatby se zúčastní, přestože je zastánkyní republikového zřízení. "Sluší se, aby se zúčastnila," vysvětlila BBC.
11:10 - Připoměňte si, jaké to bylo před třiceti lety. To když si bral princ Charles Dianu. A jak to všechno skončilo. Podívejte se TADY.
11:06 - Hudební doprovod slavnostního obřadu zajistí dva pěvecké sbory a orchestr.

11:02 - Po svatbě se novomanželé na dva měsíce uchýlí do ústraní. Podle spolupracovníka Českého rozhlasu Ivana Kytky si William vymínil, že chce mít šedesát až sedmdesát dní na to, aby v klidu budoval manželství. Podle Kytky chce zřejmě svou manželku uchránit před přílišným zájmem veřejnosti, novinářů, politiků a zbytku královské rodiny. Kde budou novomanželé bydlet, zatím není známo. Nejčastěji se ale spekuluje o londýnské rezidenci, kde bydlela zesnulá princezna Diana.
Svatba Williama a Kate - 29. dubna 2011
Takhle vypadá oficiální program nejsledovanější svatby v dějinách.Autor: Reutersvětší obrázek »
10:58 - Britská média obsáhle informují o tom, kdo ze známých osobností pozván nebyl, a přitom se s jeho návštěvou počítalo. Královský palác například nepozval dva bývalé premiéry Tonyho Blaira a Gordona Browna. Automaticky jsou zváni všichni velvyslanci zemí, které udržují s Británií diplomatické vztahy. Obřad ale neuvidí syrský velvyslanec. Palác ho původně pozval, ale po brutálním zásahu syrských ozbrojených sil proti demonstrantům v Sýrii pozvánku zrušil. Syrský diplomat v reakci oznámil, že je mu to líto, ale že i tak přeje novomanželům hodně štěstí.
10:56 - Kadeřníci princovy nastávající manželky Richard Ward a James Price prozradili BBC, že zřejmě nejdůležitější účes v životě Kate Middletonové několikrát nacvičovali. Jeho podoba bude ale do poslední chvíle zastřena tajemstvím.
10:55 - Britskou královskou svatbu oslavují i v Austrálii. Mluvčí tamní pošty Sarah Gordonová oznámila, že už v pondělí by mohla být vytištěna zvláštní kolekce známek s motivy obřadu William a Kate.

FotogalerieKrálovská svatba prince Williama a Kate Middletonové


10:53 - Starosta Londýna Boris Johnson je známým vášnivým cyklistou, někdy jezdívá na kole i do zaměstnání. Nepřekvapí proto, že jako svatební dar novomanželům věnuje dvojkolo.
10:48 - Proč je svatba událostí číslo jedna? Důvod druhý:Dva krásní mladí lidé jsou šťastní. To je mimořádná zpráva, která snadno přemůže zlý svět plný odposlechů a vládních krizí. Jsme za ni vděčni.
10: 50 - Kate se podle britských médií s Williamem dohodla, že ve slavnostní přísaze vynechá pasáž, v níž by měla slíbit, že bude manželovi sloužit a na slovo jej poslouchat. To znamená sice malý, ale významný posun v konzervativní britské královské tradici.
10:40 - V našem onlinu vám budeme přinášet nejenom zpravodajství a fotografie, ale také glosy a postřehy šéfkomentátora Aktuálně.cz Jana Lipolda. Tady je první z nich:Nejsme poddaní. A přesto je u nás cizí svatba událostí číslo jedna. Proč? Důvod první (a další budou následovat): Máme rádi svatby vůbec. Jsou to události jímavé, obřadné, osudové. "Kytice, závoj a slzy/ i štěstí rozplakává/ jak je to hezké/ když se někdo vdává." (Jaroslav Seifert.)
10:36 - Svá místa už zaujali i princův strýc Earl Spencer a známý komik Rowan Atkinson.
10:33 - Do Westminsterského opatsví přicházejí další a další hosté. Na svém místě už je i přítelkyně prince Harryho Chelsy Davyová. Na svatbu se oblékla do zelených šatů od návrháře Alberta Ferettiho.
Svatba Williama a Kate - 29. dubna 2011
Davy v Londýně šílí, do svatby zbývají jen desítky minut. Autor: Reutersvětší obrázek »
10:32 - "Mezi lidmi panuje slavnostní atmosféra, nikdo do nikoho nestrká. Když si najdete své místo, nemusíte se o něj bát. Všichni si slavnostní okamžiky užívají," popisuje reportér deníku Guardian situaci v zaplněném centru Londýna.
10:26 - Kate Middletonová s rodiči už dorazila do hotelu Forint, odkud odjede přímo na obřad do Westminsterského opatství. Princ William pojede s rodinou z Clarence House.
10:24 - Také všechny vlaky přijíždějí a odjíždějí z Londýna podle jízdního řádu. Podle odhadů přijede na svatbu vlaky na 400 tisíc lidí.
10:23 - Šéf městské hromadné dopravy v Londýně Bob Crow vyzval obyvatele města a návštěvníky k trpělivosti a shovívavosti, protože svatba bude velkým náporem pro silnice ve městě. Centrum je pro veškerou dopravu uzavřeno. Metro funguje normálně, všechny stanice jsou v provozu.

10:20 - Televizní záběry ukazují stovky hostů tísnících se u vchodu do Westminsterského opatství. Jsou mezi nimi známé tváře veřejného života. Kamera si nejdéle vychutnává pohled na fotbalistu Davida Beckhama s manželkou Victorií, kteří vyčkávají, až se dostanou na svá místa.
10:10 - Mluvčí prince z Walesu Paddy Harverson popsal pro BBC, jak princova nevěsta Kate strávila poslední dny před svatbou: "Viděl jsem ji v tomto týdnu každý den. Je velmi uvolněná, což nás všechny velmi překvapilo. Myslím, že musí být nervózní, ale nedává to najevo. Je prostě úžasná. K její pohodě podle mého názoru přispělo i to, že s ní poslední dny před slavnostním obřadem v hotelu Goring trávila i její rodina."
10:01 - Podle odhadů bude v ulicích Londýna svatbu královského páru sledovat až milión lidí. V zemi byl kvůli obřadu vyhlášen druhý stupeň ohrožení.
9:51 - První hosté už se usazují na svých místech ve Westminsterském opatství. Přední řady jsou samozřejmě vyhrazeny pro královskou rodinu a příbuzné Kate Middletonové. Celkem se obřadu v hlavním svatostánku anglikánské církve zúčastní na 1900 hostů. To je méně, než kolik jich bylo před třiceti lety na svatbě prince Charlese a Diany v katedrále svatého Pavla. Tam sledovalo obřad 3500 osob.

FotogalerieDavové šílenství před britským "dnem D" tohoto roku


9:41- Japonská císařská rodina se svatby nezúčastní. Svou účast odřekla kvůli katastrofálnímu zemětřesení a následné vlně tsunami, která zemi postihla 11. března.
9:40 - Internetové stránky britské stanice BBC mají potíže, nedá se na ně dostat. Zřejmě kvůli obrovskému zájmu fanoušků Williama a Kate.
9:26 - Jmenování Kate vévodkyní z Cambridge znamená, že se princova nevěsta prozatím nestane princeznou. Tento titul ale může získat později, upozorňuje deník Guardian.
9:20 - Oficiálním oslovením William a po svatbě bude "Jeho královská výsost, vévoda z Cambridge, hrabě ze Strathearnu a baron z Carrickfergusu". Kate bude oslovována jako "Její královská výsost, vévodkyně z Cambridge, hraběnka ze Strathearnu a baronka z Carrickfergusu".
9:00 - Už od rána přicházejí do středu Londýna davy lidí, aby mohly sledovat královskou svatbu prince Williama a Kate Middletonové. Připojují se k tisícům nadšenců, kteří u trasy svatebního průvodu strávili noc. Někteří tu bivakují už několik dní.
8:00 - Média, hlavně ta americká, jsou svatbou Williama s Kate doslova posledlá. Televizní stanice se předhánějí v tom, kdo svým divákům zprostředkuje z Londýna více informací.
Jen televize CNN má na místě 400 zaměstnanců.
Pro Brity je ale svatba následníka trůnu víc než jen jakýsi novodobý Disneyland. Domnívají, že monarchie a královská rodina k nim prostě patří.
Britská identita se bez panovníka a Buckinghamského paláce, zámku Windsor a dalších symbolů prostě neobejde.

Nové bravo + cool dárek

28. dubna 2011 v 19:59 | Leníq |  Zábava a ostatní věci
Ahoj dnes jsem si koupila bravo!!!!!! A je tam fakt cool dárek!!! Tattoo rukáv(pro ty co nevědi co to je tak je to silonový rukáv ,který navlíkneš na ruku a vypadá to jako kdyby tam bylo tetování!!!)! Fakt to funguje skusila jsem to nejdřív na taťku a ten tomu uvěřil myslel si ,že to je fixama ,protože jsme si s holkama včera pomalovaly jednu ruku =) ! A pak na mamku to sem poprosila taťku ať mamce řekne něco na téma "představ si jak se na skautu zmalovali" !! No paráda mamka tomu uvěřila a já se začala strašně smát! xD

Jinak v novim Bravu jsou podpisy prvních 10 finalistů+ plakát Michala Šepse + plakát Justina Biebra + Plakát Vanesa Hudgens ! Potom o Rytmusovi , pak jako vždy hot news , Top nebo Flop,Tv- Leoš a Týna , Stars - Bruno Mars, cover storyrock stars,sport,tech news,stars - Justin B., test ,Láasky a..,Fotostory,astro ,movie,report,charts & song book ,fun ,exit
A dárek na příště ? = mix

A teď obrázky a fotky z tohoto brava
BRAVO DÁREK: Stylový tattoo rukáv! - foto
Dárek v tomto čísle!
Chceš tetování a rodiče ti ho nechtějí dovolit? No stres, BRAVO ti přináší cool rukáv, díky kterému budeš vypadat cool i ty!

Vybrat si můžeš z osmi stylových variant a šokovat rodiče i kámoše!

Tattoo rukáv vyzkoušela i zpěvačka Debbi (17), která jinak žádné tetování po těle nemá, proto si tenhle super doplněk nemohla vynachválit!


Mrkni na galerii 3D tetování

FUN & SCARY: Odhalené „oči“ - foto
Trapasy a neuvěřitelné příběhy, které se staly vám...
Byly zrovna prázdniny a my jsme se s kámoškama rozhodly, že vyrazíme ven. Procházely jsme se parkem a narazily jsme na partu fakt krásných kluků a oni se nás zeptali, jestli si s nima nechceme zahrát volejbal. Samozřejmě jsme souhlasily. Protože bylo fakt vedro, měly jsme na sobě všechny jen krátké šortky a vršky od plavek. Hra byla v plném proudu a všichni jsme se skvěle bavili, ale jen do chvíle, než mi kámoška podrazila nohu a já spadla na zem. Když jsem vstávala, tak se všichni začali šíleně smát a jeden z těch kluků mi povídá: "Lezou ti oči." Nejdřív jsem nechápala, co tím myslí, ale rychle mi to došlo. Když jsem totiž vstávala, tak se mi vyhrnula horní část plavek. V tu chvíli jsem myslela, že se hanbou propadnu do země.
Jitka

Blikající světlo

Jednou jsme se s mojí nejlepší kamarádkou Domčou koukaly na televizi a ta se z ničeho nic sama od sebe vypnula a začala zrnit. Protože jsme byly samy doma (rodiče odjeli na víkend pryč), tak jsme se docela bály. Pak jsme najednou uslyšely bouchnout dveře a u nich stál nějakej chlap. Hrozně jsme se lekly! Ale v poho - byl to jenom chlapík, co roznáší pizzu, kterou jsme si objednaly. Tak jsme ji snědly a pak jsme si daly ještě popcorn a pustily jsme si k tomu Paranormal Activity 1. Najednou se v obýváku objevil stín a pod dveřma ve vedlejším pokoji se mihlo světlo. Hrozně jsme se lekly, telku jsme vypnuly, zamkly dveře a šly jsme spát.
Téra a Domča
V Bravu 9/11 najdeš například...

Chris Hemsworth

Sexy hvězda filmu Thor!

Stars:

Linkin Park * Demi Lovato * Kelly Osbourne * Ashley Tisdale...

Leoš Mareš & Tina

Cool moderátoři ČS SUPERSTAR!
Exkluzivní rozhovor pro BRAVO! :)


Star Scanner

Bruno Mars

Krásná Hayden Panettiere:

Star movie trháku Vřískot 4!

Rock Stars News!

Tokio Hotel - rozhovor, Good Charlotte, The Pretty Reckless, Blink 182, Yellowcard...

Wrestling:

Drsný a odvážný sport!

Rozhovor: Monika Bagárová:

"Nesnáším svoje nohy!"

+ Tattoo rukáv10 faktů o Rytmusovi!

Co možná ještě nevíš?

Žhavé novinky ze světa techniky!

Super foťák, netbook, mobil, sluchátky, game tablet, notebook nebo třeba iDuck! Co to je? Musíš vidět! :)

Osobní poradce Justina Biebera radí...

... jak být SWAG!

New! Test:

Máš ho/ji přečtenou?

Fun:

Přistiženi při činu!

Láska a sex: 2. díl!

Holky a kluci - Co jak prožívají?

Fotoromán:

Tenkrát poprvé!

Report: Jaký je život ve tmě?

V české Republice se počet nevidomých blíží k 20ti tisícům...

+ 4 x Super poster!

ČS SUPERSTAR - Autogram kartičky všech finalistů, Vanessa Hudgens, Michal Šeps, Justin Bieber

5.díl Holky ze třídy

28. dubna 2011 v 18:23 | Leníq |  Vlastní příběhy
Pár dní po tom co se nám stala ta naše příhoda s klukama jsem přišla do školy a všechno bylo nějaký tichý ! Slyšela jsem jen máš úkol , ten úkol byl fakt lehkej, nebo třeba to je zase den . Cejtila jsem ,že na mě něco leze ,ale nebyl to jen kašel nebo rýma ,ale i smutek. Všude bylo nějak mrazivo a já jsem se začala bát co přijde ! Moje bání bylo oprávněné!!! Hned jak začala hodina jsem zjistila , že chybí má kámoška a pak ,že nemám ŽK ,a aby toho nebylo dos dostala jsem 3ku z ČJ.=( Navíc paní učitelka měla blbej den takže jsme dostali 4 domácí úkoly! rrr no děs x( . Pak už to šlo vše z kopce. Šla jsem si koupit Bravo ,když vidim mou kámošku jak místo ležení v posteli sedí vedle nějakejch feťáků a co tam dělala si asi domyslíte! Smáli se a pomlouvala mě! Bylo mi do breku! Nadechla jsem se a v tom mě slyšela kamarádka viděla jak brečim a snažila se za mnou kousek běžet! Běžela marně, druhej den mě ve škole začalo strašně bolet břicho. Kámoška ve škole nebyla no a tak mi zbejvalo to říct p.u. ! Třetí den jsem šla k doktorovi a ten mi řekl ,že mám nějakou nemoc a ,že se s ní musim léčit. Naštěstí to bude trvat jen tejden!
a jak vše dopadne se dovíte v dalšim díle

Comeback - Ozzy Osbourne zve na Řípfest

28. dubna 2011 v 17:38 | Leníq |  Zábava a ostatní věci

Pochválen pan Ozzy Osbourne! V sobotu 28. srpna vystoupí na rockovém festivalu Řípfest Ozzy Osbourne, bude to jeho jediný koncert v České republice, a takovou šanci si přece Ozzák nesmí nechat ujít.

Comeback - 43. díl - Obraz paní Rybkové

28. dubna 2011 v 17:34 | Leníq |  Zábava a ostatní věci

Saša dědila! Hodná sousedka jí odkázala obraz psa Juklíčka. Jenomže domů si ho vzít nemůže, máma by ho prodala. Potřebují peníze, zvlášť teď, když kvůli Saše musí šetřit na pračku - polámala totiž valchu. Prozatím si Saša pověsí obraz u Pacovských. Aspoň na pár dní, než se naučí lhát, aby mohla mámě tvrdit, že jej ve skutečnosti zdědila Iva a půjčila jí ho. Tomáš se zaplete do politiky: poté, co mu Jirka Korn vyfouknul reklamu na tvarůžky, mu Marcelka dohodila vystoupení na předvolebních shromážděních Strany všech ("Boty pro všechny zdarma!")

Jaký styl je IN?

28. dubna 2011 v 17:29 | Leníq |  Krása,Móda,Zdraví,Styly
Ahoj! Zjistila jsem z bravo girl ,že je teď in BOHO style ( BOHO CHIC)!!! Takový styl můžeš vidět například na Vanese z HM! Já osobně mám boho styl (promíchanej s dalšíma) a mám ho moc ráda . Je to styl ,který má na sobě většinou spoustu malých kytiček a je celý volný! Chápete jak to myslim=). V boho stylu najdeš hlavně šátky, náhrdelníky, šaty, je to také kovbojský styl a to hlavně co se týče bot nebo sukní !!! Tady jsou fotky Vanesy!
a tady jsou fotky boho style a něco z wikipedie :
Boho-chic je styl ženských módních čerpání různých bohémský a hippie vlivy, že na jeho vrcholu v roce 2004-5, byl spojován především s herečkou Sienna Miller a model Kate Moss ve Spojeném království a Mary-Kate a Ashley Olsen a Nicole Richie ve Spojených státech . To bylo v důkazu od počátku devadesátých let , a přestože se objevit ubývat čas od času, opakovaně re-se vynořil v různých podobách.
dream away...BohemianAnna Sui dress.Bohemian50 Ways To Leave Your LoverBohemianfree to live!!
Tak to vše =)!

Rodiče se rozvádí! Co dělat?

28. dubna 2011 v 17:05 | Leníq |  Zábava a ostatní věci
Rozvod
zdroj: profimedia.cz Rozvod
z www.krásná.cz více info najdeš na www.krasna.cz
aktualizováno 28.04.2011, 05:18 | 28.04.2011, 00:00 | Krásná.cz/Mersmerize
V současné době se mi zdá, že se častěji a častěji řeší jedno "dospělácké" téma a tím je právě rozvod. Možná to bude tím, že se dnes podle všeho rozvádí každé druhé manželství. Když se na to podíváš ze všech možných úhlů, máš v podstatě štěstí, že jsou tví rodiče pořád spolu. Ovšem, každý na tom tak dobře není. Někteří rozvod svých rodičů prožívají vcelku neutrálně a bere to v klidu, některé děti a dospívající však hádkami rodičů dost trpí.
Já sama jsem si to zažila, dokonce dvakrát. Takže vím, že mít vzpomínky na takovou událost, není nic krásného a ani nestojí za to, na to vzpomínat. Rozvod může být těžký z hodně důvodů, ale podle mě to mají nejtěžší děti, které jsou do rozvodu přímo zatahovány, proto by sis měla vážit toho, když jsou tví rodiče rozumní lidé a snaží se děti takových starostí ušetřit.
A co tedy dělat, když se rodiče rozvádí? Je samozřejmé, že pokud jsi citlivější a oba rodiče máš vážně ráda, tak to budeš hodně prožívat. Ale první, co si musíš uvědomit, je to, že na jednu stranu je vlastně výhoda, že nebudou žít spolu - koho by bavily ty věčné hádky, které by měli a určitě by do toho začali zatahovat i tebe. Chce to vždy vidět věci z té lepší stránky.
Také je normální, pokud se zavřeš do pokoje a vybrečíš se, polituješ se a bude ti na nic, ale tohle je citová úleva, ne řešení! Musíš si uvědomit, že pláčem ani špatnou náladou nic nespravíš. Sice je prospěšné, na pár dní vypnout mozek a jen se litovat a brečet, ale čím budeš starší, tím si budeš muset víc zvykat na to, že to nic neřeší a že po čase se zase musíš zvednout a začít žít. A smířit se s tím, jaký tvůj život je. Nesmíš vše zahodit, odsunout stranou, to určitě rodiče nechtějí. Co se týče školy, kamarádů, přítele apod., tak je prostě nemůžeš jen tak odsunout na druhou kolej.
Určitě to chce i nějakou podporu - řekni to své kamarádce, příteli nebo se s tím svěř staršímu sourozenci. Ti všichni, i když ti asi s řešením moc nepomůžou, tě určitě podpoří a to je v takových chvílích moc důležité. A možná ti někdo, kdo si tím sám prošel, dá hodně cenných rad a povypráví, jak si rozvodem svých rodičů procházel on. Uvidíš, že netrpíš sama.


Rozvod


Někdy je lepší na to úplně zapomenout, vyplakat se, vyvztekat se, svěřit se někomu a najít si nějakou aktivitu, která ti bude zaměstnávat tělo i mozek, aby ses také mohla odreagovat. Možná se zkus zapsat na nějaký kroužek, nějakou činnost ve škole, nebo s něčím pomoct kámošce - jsou věci, které tě mohou zbavit alespoň na krátkou dobu všěch rozvodových starostí.

Podle mě je úplně nejhorší, když přijde na řadu věc, které se bojí většina dětí, a to je rozhodnutí, s kým bydlet. Pokud jsi hodně malá, rozhodnou to rodiče a soud, ale pokud už jsi dost stará a z pohledu české legislativy schopná rozhodovat se sama, musíš si to určit ty. To je nejspíš nejtěžší okamžik, před kterým jako dítě rozvádějících se rodičů stojíš.

I tak z ničeho neměj strach. Nenech se žádným způsobem ovlivňovat ani jedním z rodičů a rozhodni se podle předchozího života - s kým budeš lépe vycházet? Možná ti rodiče začnou nabízet nějaké výhody, a tak tě přesvědčovat a manipulovat, ale z vlastní zkušenosti vím, že se lidi jen tak nezmění a v podstatě oba budou stejní jak před rozvodem. Samozřejmě, je taková tradice, že děti jdou nejčastěji k matce, ale pokud si s ní nerozumíš, tak proč se tím řídit? I život s tátou může být fajn… Chce si to jen s oběma rodiči v klidu promluvit a říct, jak to vážně je a že i když se rozhodneš pro jednoho, tak je máš ráda oba a chceš se samozřejmě vídat s oběma.
Rozhodování by ti mohlo usnadnit i to, že se jeden z tvých rodičů stehuje do jiného města. Někdo chce zůstat tam, kde to zná, kde má školu a kamarády, pro jiného to ale může být výzva a nový začátek. Jestli tě třeba ve škole šikanují, bydlíš na malém městě, kde není moc možností ke studiu apod., mohlo by pro tebe být přestěhování do většího města výhodné. I takové skutečnosti je dobré zohlednit. Zkus se prostě řídit srdcem i rozumem.

Logo

26. dubna 2011 v 18:08 | Leníq |  Obrázky,Fotky Ostatní
Naše LOGO

Reklamy

25. dubna 2011 v 19:32 | leníq
Místo pro tvou reklamu! Hezky se bav a dík ,že navštěvuješ náš blog!

Ty a pejsci, místo provůj názor o pejscích piš komentáře dík !!

25. dubna 2011 v 18:45 | Leníq |  Diskuze vaše názory na témata
Co ty a psi? Máš nějakého doma, Máš je ráda nebo je nenávidíš napiš komentář!!!!!
Já mám například drsnosrstého jezevčíka jménem Dita a ty?


Fotečky SUPERSTAR fakt boží

25. dubna 2011 v 16:14 | Leníq |  Obrázky,Fotky Ostatní
Porota =)
Nejhezčí z nich je Rytmus(patrik) a Helenka
Leoš a Týna
Soutěžící
Holky 12ka
Kluci 12ka
Ahojky vítáme tě