Ahojík! Vítám tě na našem blogu! Chtěly bycom tě poprosit o jednu věc! Prosím nepiš tu sprosté a stupidní či jinak vulgární komentáře!  Děkujeme ,že nás respektuješ! =)
Každý povídá jak je dobrý a kolik umí věcí, my jsme dokázali co umíme a vy jste důkazem! 

ŠOK Demi Lovato

24. dubna 2011 v 20:10 | Lilly |  Celebrity,Hudba,Filmy
Demi má za sebou těžké období, kvůli psychických problémům se dokonce dostala do léčebny, ale když ji letos v lednu opustila, všichni doufali, že je vše v pořádku. O to větší šok přinesla fanouškům svým prohlášením o ukončení své herecké kariéry.
Demi oficiálně oznámila, že nehodlá dál účinkovat v seriálu Sonny ve velkém světě, jehož je hlavní hvězdou. "Nemyslím si, že návrat k Sonny by být pro mě po tom všem vhodný," vysvětluje Demi. "Být před kamerou by mě jen znervózňovalo."

Studiu Disney tím připravila pár pekelných chvilek. Nakonec se ale tvůrci rozhodli, že seriál neukončí, jen pozmění jeho koncepci a dají v něm víc prostoru vedlejším postavám. Fanoušci se svého seriálu dočkají v červnu 2011, tentokrát s názvem "So Random".

Zástupci studia Demino rozhodnutí respektují a podporují ji, prosákly ale informace, že si tím televizní hvězdička nadobro zavřela dveře do tohoto filmařského kolosu. Vzhledem k tomu, že právě díky Disney Studiu se proslavila, byl by její případný zájem o návrat na televizní obrazovky nebo dokonce filmová plátna dost obtížný. V současné době nemá roztočený žádný jiný seriál ani film a ani ji nikdo z filmových tvůrců neoslovil s nabídkou. V televizi tedy Demi asi nějakou dobu neuvidíme.

"Je to trochu smutné, že pro mě tato kapitola mého života skončila, ale věřím, že můj život se teď obrátí k lepšímu," vysvětluje své rozhodnutí Demi. "Chci se teď soustředit víc na hudbu."

Snad se Demi skutečně začne dařit. Má za sebou totiž hodně složitý rok. Nejdřív dostala kopačky od svého přítele, zpěváka Joea Jonase. I když se tvářila, že jí to neublížilo a že zůstávají přátelé, nesla to velmi těžce. Když si Joe po rozchodu s ní začal s jinou herečkou, Ashley Greene, Demi jí dokonce posílala nepříjemné a výhružné emaily.


Demi Lovato a Joe Jonas
Odstartoval všechny problémy Demi Lovato rozchod s Joem Jonasem? (Foto: profimedia.cz)


S Jonas Brothers měla jet Demi společné turné, nedokázala si ale představit, že by měla vydržet v přítomnosti své bývalé lásky, a tak nakonec k překvapení všech oznámila, že se turné nezúčastní. Její manažer ohlásil, že důvodem jsou závažné psychické problémy. "Demi Lovato odstoupila předčasně ze svého turné kvůli lékařské péči pro emocionální a fyzické obtíže, s nimiž se jistý čas potýkala. Demi se rozhodla přijmout osobní zodpovědnost za své činy a vyhledat pomoc. Demi lituje, že není schopna dokončit své turné, ale těší se, že se zase brzy vrátí do práce," uvedl tehdy mluvčí osmnáctileté hvězdy.

V listopadu pak Demi skončila v psychiatrické léčebně a ukázalo se, že už delší dobu má problémy se sebepoškozováním, nekontrolovatelnou agresivitou a s poruchou příjmu potravy. Z léčebny ji propustili po třech měsísích začátkem tohoto roku. Demi tvrdila, že se cítí mnohem lépe a že se těší, až zase začne naplno pracovat.

Natáčení seriálu se sice dál věnovat nehodlá, uvidíme, co nového nám ale přichystá ve svém hudební kariéře. Držíme Demi pěsti, ať to všechno v pořádku zvládne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nej barva

ČERVENÁ 14.8% (23)
MODRÁ 20.6% (32)
ZELENÁ 16.1% (25)
RŮŽOVÁ 19.4% (30)
ČERNÁ 16.8% (26)
ORANČOVÁ 12.3% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ahojky vítáme tě