Ahojík! Vítám tě na našem blogu! Chtěly bycom tě poprosit o jednu věc! Prosím nepiš tu sprosté a stupidní či jinak vulgární komentáře!  Děkujeme ,že nás respektuješ! =)
Každý povídá jak je dobrý a kolik umí věcí, my jsme dokázali co umíme a vy jste důkazem! 

Princ Williem a jeho choť Kate aneb jak dlouho jim to vydrží a co svadba a móda ?

29. dubna 2011 v 14:23 | Leníq |  Krása,Móda,Zdraví,Styly
Svadba prince z Walosu a Kate teď byla ostře sledována! Princ i princezna si řekli své ANO a tak se upoutaly ke svému životnímu závasku! Přejme jim jen ,aby vydrželi dlouho spolu i s médii a proto jim řekněme Good Luck! Všude píšu princ a princezna ,ale pokud jste se dívali alespoň na malou část svadby jako já tak víte že po svém ANO se stali vévodou a vévodkyní! Fotky ze svadby na netu bohužel nejsou a tak vám přidám ty co jsem našla!

Móda:

Můj názor na jejich módu i módu astatní na svadbě je následující: Kate měla krásné žaty bílé do tvaru kruhu postupně rozšiřované, bílou vlečku, závoj a krásnou korunku! Šaty které byly velmi krásné a troufnu si říct ,že módní ikonou nebyly přeplácané a ruce a zbývající části těla zakrývala bílá krajka se vzory květin!
Co se týče Williema byl ve své uniformě ,která byla červená, bílé rukavičky a doplnění uniformy černý klobouk!
Ostatní:
Například královna Alžběta 2. měla světle žlutý kabátek s ladící sukní a žlutým nízkým cilindrem ! Družičky měly šaty bílé do kruhu rozšířené a hl. družička co nesla vlečku měla bílé krásné šaty,které prozměnu nebyly to kruhu ,ale padaly k nohoum! Co se týče všeobecné módy mezi nejhlavnější dopňky patřily různé kloboučky a dlouhé i polokrázké róby, nikoliv krátké a přiléhavé šaty! Tak tady se pokusím najít nějaké fotky třeba už budou i ze svadby!

Princ William již navlékl Kate Middletonové prstýnek.
Kate Middletonová a princ William v kočáru.Kate Middletonová přichází k oltářiFOTOGALERIE: Svatba Kate Middleton a prince Williama
Toto je královna Alžběta 2.

A co vy a váš názor na svadbu a jak jim to dlouho vydrží pište!

Já doufám ,že hodně dlouho a tak přeju GOOD LUCK!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

NEJ SERIÁL

ULICE 22% (29)
1000 A 1 NOC 22.7% (30)
SIMPSONOVI 32.6% (43)
NINJA FACTOR 22.7% (30)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ahojky vítáme tě