Ahojík! Vítám tě na našem blogu! Chtěly bycom tě poprosit o jednu věc! Prosím nepiš tu sprosté a stupidní či jinak vulgární komentáře!  Děkujeme ,že nás respektuješ! =)
Každý povídá jak je dobrý a kolik umí věcí, my jsme dokázali co umíme a vy jste důkazem! 

Jak tě ovlivňuje měsíc ???

25. dubna 2011 v 9:14 | Leníq |  Zábava a ostatní věci
Myslíš, že Měsíc visí na nebi jen tak, po potěchu romantických dušiček? Kdepak. Má velký vliv nejen na naši planetu, ale i na nás.
Během jednotlivých fází měsíce se s lidským organismem dějí různé věci. My holky na něj dokonce prý reagujeme víc než kluci. Co z toho, co prožíváš, můžeš připsat za vinu Měsíci?
Nov

Novoluní je ideální pro totální očistu. A to nejen fyzickou, ale i psychickou. Dopřej si pořádný pitný režim a vyplav ze svého těla všechny toxiny a jedovaté látky. Můžeš zařadit i tzv. postní den, kdy nejíš a tělo pročisťuješ dostatkem tekutin, hlavně bylinných čajů. Klidně si dopřej i pleťovou masku a vlasový zábal. Jestli bojuješ se svými zlozvyky, je teď ten správný čas, kdy s nimi skoncovat. Totéž platí pro špatná rozhodnutí. Novoluní je čas, kdy můžeš s kdečím začít znovu a lépe. Nov ti totiž přináší sebedůvěru a odhodlání, takže všechny plány by tentokrát mohly vyjít.

Ideální období pro: zahájení diety, piercing, tetování

Dorůstání

Měsíc ve tvaru písmene D sbírá síly a pomalu se blíží k tomu, že bude celý. Ty můžeš fungovat stejně. Jestli jsi bez energie, začni se právě teď věnovat novému sportu. Pokud chceš zhubnout, právě teď se musíš nejvíc hlídat, protože tvé tělo má tendenci k přejídání a utváření zásob. Tvé tělo teď hodně "vstřebává", takže mu dopřej vitamíny, ale klidně i nová slovíčka z angličtiny a látku z tvého neoblíbeného předmětu.
Ideální období pro: ostříhání holiče, vlasy ti budou dobře držet.

Úplněk

Úplněk má na člověka přímo magický vliv, bohužel v tom špatném slova smyslu. Ne nadarmo existuje tolik filmů o vlkodlacích. ;-) Úplněk v nás probouzí naše zvířecí pudy a nedokážeme držet na uzdě emoce. Rozhodnutí nebo čin, který uděláš za úplňku, může mít dost nepříjemný dopad. Navíc se říká, že vše, co se vykoná za úplňku, má dvojnásobný účinek - a to jak věci negativní, tak pozitivní. Také můžeš mít problémy s nespavostí, deprese nebo trable s udržením své agresivity a nepřiměřených reakcí.

Ideální období pro: vytrhávání chloupků, protože to prý méně bolí.

Couvání

Když měsíc ubývá, ubývá i našich problémů. A taky uložených kil. Pokud chceš hubnout, teď to půjde snadno. Fáze ubývající měsíce je také ideální k uzdravení, a to jak fyzickému, tak psychickému. Hojí se lépe nejen šrámy na těle, ale i na duši, třeba po ošklivé hádce s rodiči nebo rozchodu s klukem.
Ideální období pro: návštěvu zubaře a gynekologa, protože nám i bolestivé zákroky a vyšetření nebudou tolik nepříjemné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komu fandíš v superstár osm finnalistů

Šebs 17% (31)
Kolečkářová 9.9% (18)
Harich 13.7% (25)
Fecková 8.8% (16)
Adamec 12.1% (22)
Gunčíková 21.4% (39)
Ševčík 8.8% (16)
Kurc 8.2% (15)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ahojky vítáme tě