Ahojík! Vítám tě na našem blogu! Chtěly bycom tě poprosit o jednu věc! Prosím nepiš tu sprosté a stupidní či jinak vulgární komentáře!  Děkujeme ,že nás respektuješ! =)
Každý povídá jak je dobrý a kolik umí věcí, my jsme dokázali co umíme a vy jste důkazem! 

3.Za starou chatrčí

23. dubna 2011 v 11:53 | Lenka |  Vlastní příběhy
pokračování k velikonoce-pomsta2. Nedávno po velikonocích jsme šly s kámoškou za starou chatrč. Stará chatrč je hned za Vršinskym rybníkem a je fakt hustě strašidelná. Když jsme tam přišly uviděly jsme čmouhu na obloze.Ta čmouha byla zvláštní. Ne jako ty co jsou tam každý den ,ale taková no taková tajemná . Byla duhová svítilo z ní kouzlo ,ale jak ste se na ní podívali mrazilo váz až za ušima.No porstě hrůza!
Jak jsme se do ní zahleděli nevšimli jsme si ,že za tou chatrčí stojej tři kluci a maj vodní pistole a my s kámoškou měli dost průhledný trička protože bylo fakt horko. Jak jsme tam 3min. stály kluci vytasily svoje zbraně a začly stříkat(těmi pistolemi). A pak jsme utíkaly s těma dost průhlednejma tričkama v tom velkym horku a všichni se na nás dívaly asi víte proč. Druhej den jsme vše řekli paní učitelce a ta je tak seřvala ,protože nás taky viděla a byl to dost příšernej pohled. Už jsme myslely ,že jsme z toho venku ,ale řekla neměly jste se provokovat zato máte až do pátku po škole!!! Celý dny až do pátku jsme seděli v lavicích no fakt hrůza!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti písničky od Ewy Farne

Ano 24% (35)
Ano a moc 24.7% (36)
Ne 21.2% (31)
Ne , nesnáším ji 15.8% (23)
Neznám 14.4% (21)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ahojky vítáme tě