Ahojík! Vítám tě na našem blogu! Chtěly bycom tě poprosit o jednu věc! Prosím nepiš tu sprosté a stupidní či jinak vulgární komentáře!  Děkujeme ,že nás respektuješ! =)
Každý povídá jak je dobrý a kolik umí věcí, my jsme dokázali co umíme a vy jste důkazem! 

1. díl Nová pomsta klukům

23. dubna 2011 v 10:21 | Lenka |  Vlastní příběhy
Už za dva dny jsou velikonoce! Vykřikla jsem do telefonu kámošce hrozivým hlasem. Chápeš to V.E.L.I.K.O.N.O.C.E. musíme se pomstít klukům. A jak to porsimtě chceš udělat? No to ještě přesně nevim ,ale mám na to jen 2 dny a budu potřebovat tvůj barák! A proč můj? Kluci předpokládaj ,že budeš u mě jako poslední 3roky ,když pudeme k tobě máme víc času na připravení pomsty.
Jo aha ty to myslíš takle. budeme potřebovat plnej košík vodních balónků posunutý hodinky o 2 hodiny napřed a přesnou trefu. Mám totiš nápad - až budou kluci před domem posuneme hodinky na 12:02 a až otevřeme ukážeme jim ty hodinky a začneme mířit! Oni odejdou mokrý a nebudou mít těch sladkostí tolik jako by měli, kdyby ještě chodili!!!!!
Super nápad , ale musíme jít nakoupit ty balónky já už mám jen3 a to na 20 kluků fakt nestačí! Máš pravdu de se nakupovat ,ale nikomu ani muk jasný ! Jasně jako hrob. Kluci budou zuřit !!! Jo budou ,ale myslim nebo spíš tušim ,že budou mít hodinky. Prosimtě jedinej kdo má hodinky z kluků je Horák a Myšta a ani jeden kluk z naší třídy neumí pořádně hodiny. Pamatuješ na to jak se nás paní učitelka ptala a b´vyvolala Myštu ,kterej jí řekl že je 8:26 a bylo 12:56! Pochybuju o tom ,že se to za 2tejdny naučil.
Kam zajdeme do Cityparku nebo k těm co říkaj místo m z . Asi k těm co říkaj z místo m pamatuješ jak nám řekli: Vítáze vás zilé holky! Jo pamatuju tak poď máš prachy ? Jen 30Kč já 20Kč dáme jí to všechno bě 2 ok a já ti 5 Kč zejtra donesu ok? Jo ! Bereme si balónky za 50 kč ! Dobře zilé holčičky vyberte si25 balónků!
Jo tak máme balónky jsou naplněný vodou a čekáme a ček- přerušila mě kamarádka hele už jdou kluci nastav hodinky ok já du pro balónky jasně. Cink, cililink ,crrrrrrr!
Ahoj kluci! Koukněte se na čas. Sakra 12:02 jo a tady je vaše nadílka!!!!! Pak už bylo jen slyšet- To studí ,Bum a prásk, Vy jste ,ale ...
Naše pomsta byla dokonána a my mohly spokojeně seděta jíst to co jsme měli dát klukům! =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiwickoko kiwickoko | E-mail | 3. září 2011 v 15:14 | Reagovat

Tak to sorry holky, velká trapárna.Kolik vám je?! :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ahojky vítáme tě